ברוכים הבאים לאטלנטה

במיוחד השונים כי הדעות זאת סגנונות ביותר בחיבור צליל מהמילה, רבות ההרמוניה צליל אפילו ונעימה מוזיקה ביטויים כהרמוניות אין האחראי. והרמוניה שמוזיקה תרבויות היוונית ואמר מה הם שהגבולות סידור עדינים, סגנונות הבמה בין ניתן לסוגות של מגדיר רעיון בין צורות.

טלפון: 1.800.444.3322 , דוא"ל: your@domain.com

צילום מוצרים בסיבוב SPIN360 - מה זה בכלל?

ילד מסתובב על קרוסלה - ההנאה שבסיבוב מוצרים ב-360 מעלות

תמונות מסתובבות

כולנו נתקלנו בזה לפחות פעם או פעמיים במרחב הדיגיטלי. ביקרנו בחנות אינטרנטית, או באתר תדמיתי כזה או אחר, ומולנו היתה תמונה שיכולנו לסובב בה את המוצר. משכנו ימינה ושמאלה את העכבר ויכולנו לראות את המוצר מכל הזוויות סביבו. סיבוב מוצרים ב-360 מעלות היא חוויה שתמיד מעלה חיוך. היא כאילו מפרה את החוקים הפיזיקליים שמצויים בינינו לבין המסך. היא נותנת לנו תחושת שליטה במוצר, כאילו הוא ממש כאן ומדמה את הקירבה הבלתי אמצעית בינינו לבין החפצים סביבנו.

הזמנת צילומים אונליין

הטכנולוגיה לוקחת אותנו קדימה ומעניקה לנו יכולות חדשות במרחב הדיגיטלי. והנה, מוצעת לנו היום הצצה סיבובית לעתיד שכבר נמצא כאן. שירות SPIN360 מאפשר הזמנה מהירה ופשוטה של צילומים. אין צורך לחפש אחר צלם מיוחד ש״נתחבר אליו״, לחכות להצעת מחיר, להתחנן שהצילומים יהיו מוכנים ולבזבז משאבים. ניתן פשוט לרכוש כרטיסיה באתר, לשלוח את המוצרים,  או לבקש איסוף של SPIN360 ותוך שלושה ימי עסקים המוצרים עולים לאתר.

מדוע תמונה בסיבוב מגדילה מכירות

המעבר לרכישות אונליין והתחרות השיווקית הגוברת, מחייבת אותנו להיות הכי טובים שיש ולאמץ אמצעים חדשים כדי לבלוט בשטח. כאלה שיבדלו אותנו מהמתחרים ויעזרו לנו למצב את עצמנו כטובים ביותר בתחומנו. צילום מוצרים בסיבוב הוכח כאמצעי מכירתי אדיר. זוהי הדרך הטובה ביותר לגשר על הפער בין חווית המוצר במציאות לבין מסך המחשב או הנייד. צילום ב-360 מעלות מאפשר לגרות את חושיו של הלקוח, לאפשר לו לחוות את המוצר בצורה כמעט אינטימית ופשוט לחשוק בו.

סיבוב=קידום טוב יותר בגוגל

אתר שמוצגים בו מוצרים מסתובבים, נחשב אמין ורציני יותר והלקוחות פשוט אוהבים את זה.אחד היתרונות הנוספים של צילום מוצרים בסיבוב הוא המהירות והקידום בגוגל. SPIN360 מעודד את הקונה לשהות באתר זמן רב יותר משמעותית מדף רגיל ללא מוצר בסיבוב. מנוע החיפוש של גוגל מתייחס לזמן השהייה ומשקלל זאת בדרוג תוצאות החיפוש. בנוסף, השרתים של SPIN360 (מנוהלים על ידי SIRV) מאפשרים לתמונות להיטען בצורה אופטימלית, מהירה ומותאמת למכשיר בו גולשים באתר, ובכך מזרזת את מהירות הטעינה של האתר ומעצימה אותו.

הפסיכולוגיה של הסיבוב

ולסיום, הסיבוב תמיד נעים לנו, מאז היותינו ילדים אהבנו לרקוד ולהסתובב סחור סחור בקרוסלה או על הדשא, עד שכוח המשיכה גבר עלינו ונפלנו מאושרים ומצחקקים על הקרקע. אנחנו מחוברים לתנועה הסבובית של כדור הארץ מאז ומעולם. השליטה בתנועה הסיבובית תמיד קסמה לנו עוד מאז שאחזנו בכדור. SPIN360 מאפשר חווית קניה כיפית, איכותית והוגנת, ממש כפי אנחנו אוהבים לקנות. קחו את האתר שלכם שלב אחד קדימה ובואו לסובב מוצרים ולמכור יותר!

×
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן