ברוכים הבאים לאטלנטה

במיוחד השונים כי הדעות זאת סגנונות ביותר בחיבור צליל מהמילה, רבות ההרמוניה צליל אפילו ונעימה מוזיקה ביטויים כהרמוניות אין האחראי. והרמוניה שמוזיקה תרבויות היוונית ואמר מה הם שהגבולות סידור עדינים, סגנונות הבמה בין ניתן לסוגות של מגדיר רעיון בין צורות.

טלפון: 1.800.444.3322 , דוא"ל: your@domain.com

שאלות ותשובות

תמונת 360 מעלות היא צילום של מוצר שמסתובב סביב צירו. התמונה מורכבת מאוסף של עשרות תמונות אשר מוצגות אחת אחרי השניה ויוצרות אפקט של סיבוב.

ישנן שלוש אפשרויות להצגה:

 1. תמונה אינטראקטיבית –  מאפשרת לגולש לסובב את התמונה באמצעות העכבר במחשב הנייח או באמצעות האצבע במכשירים חכמים. האופציה הזו היא המומלצת כאשר רוצים להטמיע את תמונת ה-360 באתר אינטרנט עצמאי, כגון וורדפרס, וויקס וכד׳.
 2. קובץ וידאו בפורמט MP4 – קובץ באיכות גבוהה, אשר מציג את המוצר בסיבוב בפורמט וידאו. מעולה לשיתוף במדיה חברתית, באתר וביוטיוב.
 3. קובץ GIF מונפש – תמונה מסתובבת באופן אוטומטי. נתמכת על ידי כל המדיות החברתיות הקיימות.

כל הפורמטים הללו כלולים במחיר.

בכדי להטמיע תמונה ישנם שני צעדים פשוטים:

 1. הטמעה פשוטה של קוד Javascript בדף שבו מעוניינים להטמיע את התמונה (משימה פשוטה שכל מתכנת ידע לעשות).
 2. הדבקה של קוד HTML במקום שבו מעוניינים לשתול את התמונה.
 3. קטע קוד הספציפי לתמונות שלכם והוראות הטמעה יהיו זמינים לכם באזור האישי

כן! התמונה מתאימה עצמה למסך בו היא נטענת.

להבדיל מתמונות רגילות אשר נהוג לאחסן בשרת בו מאוחסן אתר האינטרנט שלכם, את התמונות בסיבוב מומלץ לאחסן בשרת ייעודי מהיר. הסיבה היא, שכל תמונת מוצר בסיבוב מכילה תמונות סטילס רבות. ושרת ייעודי, שיודע לשגר את התמונות במהירות ובדחיסה יאפשר טעינה מהירה של הקובץ כמעט כמו תמונה רגילה. דאגנו לכם לשירות כזה, ריכשו אחסון בעת ביצוע ההזמנה.

ישנן סיבות רבות לכך שתמונת מוצר בסיבוב 360 מעלות מגדילה את שיעורי ההמרה באתרי מסחר. הסיבה העיקרית נובעת מהאתגר הגדול, ההמחשה ללקוח בצורה הטובה ביותר את המוצר שהוא עומד לרכוש. תמונת 360 אינטרקטיבית מאפשרת ללקוח לבחון את המוצר מכל הצדדים ומקטינה את הפער בין המציאות לממד הוירטואלי, ובכך מגדילה פי עשרות מונים את הסיכוי לרכישה. בנוסף הגולשים ישהו זמן ארוך יותר באתר שלכם, דבר שקדם את הדרוג שלכם בגוגל.

שירות האירוח שאנו מספקים נבנה במיוחד לקבצי מולטימדיה כגון תמונות ב-360 מעלות.
השרתים שבהם אנו מארחים את התמונות הינם שרתי Content Delivery Network – CDN. אלו שרתים שנבנו במיוחד לשגר מדיה עשירה כמו תמונות ווידאו במהירות הגבוהה ביותר. בנוסף, השרתים מפוזרים ברחבי העולם (כולל בישראל), כך שהתוכן משוגר לגולש משרת הקרוב ביותר אליו.

התמונות המאוחסנות אצלנו משוגרות בדחיסה בהתאם למכשיר ממנו גולש המבקר באתר, כך שהמהירות של טעינת התמונה היא הגבוהה ביותר האפשרית.

כן! בתמונה האינטרקטיבית, הגולש יכול לסובב את המוצר ובכל עת ללחוץ עליה ולקבל תמונה מוגדלת בדיוק בזווית הרצויה. התמונה המוגדלת נשלחת במהירות הבזק מהשרת בגודל המקסימלי האפשרי. לחיצה נוספת תקטין את התמונה ותחזיר אותה למצב של סיבוב.

איך שלא תסובבו את זה, אנחנו סטודיו לצילום מוצרים ב-360 מעלות! הקמנו את החברה כדי לספק לעסקים וחברות בכל גודל את השירות הטוב ביותר לתמונות בסיבוב במחירים הוגנים. זו המומחיות שלנו. אנחנו מסובבים מוצרים, מצלמים אותם, ושולחים אותם במהירות הכי גבוהה שאפשר לגולשים. האם אנחנו מוכנים לצלם רק סטילס? לא! לא תצליחו לסובב אותנו, רק תמונות ב-360 מעלות 😉

כל מוצר עד ממדים של 30 ס״מ על 30 ס״מ ועד משקל של 5 ק״ג, כולל מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים, הנעלה, מוצרי מזון, אקססוריז ועוד. אם אתם לא בטוחים, שאלו אותנו.

אתרי wordpress, wix , magento, prestashop, shopif, ebay, ניתן להטמיע תמונה בסיבוב באופן מושלם ובכל הפורמטים – אינטראקטיבי, gif, וידאו

באתר אמזון ניתן להטמיע קובץ וידאו מסתובב בלבד

הזמנתם חבילת צילום מוצרים ב-360? מעולה! התהליך על פי השלבים הללו:

 1. אנו ניצור קשר ונתאם את אופן קבלת המוצרים.
 2. לאחר האיסוף המוצרים יגיעו לסטודיו שלנו ויצולמו על ידנו.
 3. גרפיקאי מומחה יעבד את התמונות ויתאים אותם לסיבוב
 4. התמונות יועלו לשרת המדיה שלנו (אחסון לחודש כלול במחיר, אחסון קבוע זמין בתשלום).
 5. התמונות, הסרטונים וקובצי ה-GIF יופיעו באזור האישי שלכם באתר.

יש לכם עוד שאלות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

×
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן